23

paź

Nowoczesna kuchnia- zlew stalowy w 3 odsłonach

Zlewozmywak stalowy firmy Laveo to zlewozmywak 1 komorowy stworzony z myślą o kuchniach w stylu nowoczesnym i loft. Nowoczesny kształt oraz oryginalne wykończenie kolorystyczne doda wnętrzu eleganckiego designu. Zlew Aden to model, który możemy zamontować na trzy sposoby:

1. podwiesić pod blatem,

2. wpuścić w blat,

3. zamontować na równi z blatem. Decydując się na instalację na równi z powierzchnią blatu, należy pamiętać o precyzyjnym podfrezowaniu otworu.

Zlewozmywaki Aden występują w dwóch kolorach: stalowym INOX oraz grafitowym. Zróżnicowanie rozmiarów pozwoli na dopasowanie do wielkości kuchni i potrzeb użytkownika.

Zlewy mają szerokość  44cm, a długość 38cm lub 44cm lub 54cm.

Głęboka na 19 cm komora z przelewem zapewnia wygodne użytkowanie, a w zestawie z bateriami kuchennymi w wykończeniu grafitowym czy czarnym prezentuje się niezwykle efektownie. Zlewozmywak Aden wyprodukowany został ze stali 304, która gwarantuje odporność na szok termiczny, uszkodzenia mechaniczne (uderzenia oraz zarysowania) czy przebarwienia.

Specjalna powłoka, jaką powierzchnia zlewu jest pokryta ułatwi utrzymanie zlewu w czystości. W komplecie ze zlewozmywakiem znajduje się korek klik klak w kolorze zlewozmywaka oraz syfon Space Saving, zaprojektowany w taki sposób, aby pozostawiać jak najwięcej miejsca w szafce pod zlewem.
Najwyższa jakość  użytych do produkcji materiałów i szczegółowa kontrola jakości pozwoliły na objęcie zlewozmywaka Aden długoletnim okresem gwarancyjnym i serwisem dojazdowym na terenie kraju.

Decydując się na zlew stalowy z serii Aden sami decydujemy, jaki rodzaj montażu baterii zastosujemy: ścienny czy na blatowy co jest niezwykle istotne podczas planowania przestrzeni kuchennej.

 

 

Udostępnij post

RELATED

Posts