7

wrz

Baterie zlewowe z filtrem wody.

Krystalicznie czysta woda z baterii zlewowej.

Bateria kuchenna z filtrem wody ma wiele zalet i może przynieść wiele korzyści w codziennym użytkowaniu. Oto kilka pozytywnych rzeczy, które można powiedzieć o takiej baterii:

  1. Poprawa jakości wody: Filtr wody wbudowany w baterię kuchenną usuwa wiele zanieczyszczeń, takich jak chlor, metale ciężkie, pestycydy i zanieczyszczenia organiczne. Dzięki temu możesz cieszyć się czystą i zdrową wodą do picia oraz gotowania.
  2. Wygoda: Korzystanie z baterii kuchennej z filtrem wody eliminuje potrzebę korzystania z osobnego dzbanka filtrującego lub butelkowanej wody. Możesz więc oszczędzić czas i miejsce w kuchni.
  3. Oszczędność pieniędzy: Długoterminowo korzystanie z baterii kuchennej z filtrem wody może być bardziej ekonomiczne niż zakup butelkowanej wody mineralnej.
  4. Ekologiczność: Redukcja zużycia plastikowych butelek i opakowań dzięki korzystaniu z filtrowanej wody z baterii przyczynia się do ochrony środowiska.
  5. Łatwa instalacja: Baterie kuchenne z filtrem wody można stosunkowo łatwo zamontować samodzielnie, bez konieczności angażowania hydraulika.
  6. Dostępność wody: Zawsze masz dostęp do czystej wody do picia, gotowania, mycia owoców i warzyw bez konieczności używania butelkowanej wody lub czekania na jej gotowość.

 

Z udogodnienia baterii z filtrem możemy skorzystać na przykład dzięki firmom Omnires, Laveo i Armatura Kraków.

Nowa kolekcja SWITCH firmy Omnires to połączenie intrygującego designu i źródła krystalicznie czystej wody. Nowa bateria dostarcza dwa niezależne strumienie wody – zwykłą i filtrowaną. Nowa kolekcja dostępna będzie od października 2023roku.

Nowoczesny design kolekcji opiera się na wyważonych proporcjach i dbałości o intuicyjność użytkowania. Precyzyjnie karbowane detale wskazują dwa niezależne punkty otwarcia wody: zwykłą na mieszaczu i filtrowaną na końcu wylewki. Ich wyrazisty design został zrównoważony minimalistyczną linią baterii bazującą na łagodnych zaokrągleniach.

Mieszacz, którym otwieramy wodę do mycia rąk i naczyń, został wyposażony w technologię COLD START. Dzięki temu strumień domyślnie otwierany jest na wodzie zimnej, co pozwala oszczędzić energię i uniknąć niepotrzebnego zużycia gorącej wody, eliminując jednocześnie zbędną emisję dwutlenku węgla. Grawerowane oznaczenia wody gwarantują instynktowne użytkowanie, a dekoracyjna, karbowana faktura z efektem anti-slip, sprawia, że mokra dłoń nie ześlizgnie się z powierzchni.

Krystaliczna czystość na wyciągnięcie ręki – wystarczy przekręcić karbowany pierścień umieszczony na końcu wylewki, by napełnić szklankę wodą pitną o najwyższych walorach smakowych. Zastosowanie wkładu filtrującego DAFI, łączącego technologię węgla aktywnego i żywicy, pozwala na obniżenie zawartości chloru i metali ciężkich, a także redukcję poziomu twardości wody. Oczyszczona woda wzbogacona jest w ważny dla zdrowia potas i zyskuje przyjemny smak.

Bateria jest dostępna w zestawie z systemem filtrowania wody lub osobno, z kompletem uniwersalnych przyłączy pozwalającym na swobodną instalację dowolnego systemu.

 

Zapomnij o wodzie w butelkach – odkryj baterię kuchenną w filtrem.

 

Kolejną propozycją jest bateria kuchenna MUNGO Armatury Kraków z funkcją filtrowania wody.

Dołączony filtr 1-mikronowy HYDRO+ z blokiem węglowym skutecznie usuwa zanieczyszczenia mechaniczne i metale ciężkie. Dodatkowo redukuje smak i zapach chloru, nie usuwając niezbędnych minerałów, które są ważne dla zdrowej wody pitnej. Wkład filtrujący Mungo montuje się pod zlewem, co oznacza, że jest całkowicie niewidoczny i  nie zajmuje miejsca na blacie, w przeciwieństwie do dzbanka filtrującego.

 

 

 

 

Żywotność filtra wynosi aż 6 miesięcy lub 6000 litrów wody. Oznacza to, że jeden filtr może zastąpić aż 4000 butelek wody o pojemności 1,5 litra. Dodatkowo bateria Mungo została zaprojektowana z myślą o niskim zużyciu wody, wynoszącym zaledwie 7,5 litra na minutę. To kolejny krok w kierunku oszczędności w domu i mniejszego zużycia zasobów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bateria CLARO od firmy Laveo jest modelem baterii zlewozmywakowej z systemem filtrującym Dafi.

  

Bateria występuje w kolorze chromowanym i czarnym. Bateria Claro z filtrem Dafi to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na jednoczesne korzystanie z bieżącej wody i oczyszczanie jej z niechcianych zanieczyszczeń. Jest nie tylko praktyczna, ale także estetyczna, doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza kuchenne.

Bateria wyposażona jest w zaawansowany system filtracji Dafi, który skutecznie redukuje twardość wody oraz przyczynia się do obniżenia zawartości chloru i niepożądanych substancji.

 

 

 

 

 

 

Dzięki filtrowi woda dostarczana przez tę baterię jest czystsza i smaczniejsza, co przekłada się na korzyści zdrowotne i poprawę jakości przygotowanych potraw. W korpusie baterii znajduje się przycisk, którym włączamy przefiltrowaną wodę. Montaż baterii jest prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi.

 

Podsumowując, bateria kuchenna z filtrem wody to praktyczne rozwiązanie, które może przynieść korzyści zdrowotne, ekonomiczne i ekologiczne. Dzięki niej można cieszyć się czystą i smaczną wodą bez konieczności kupowania butelkowanej wody czy korzystania z osobnego dzbanka filtrującego.

Udostępnij post

RELATED

Posts