Sprawdź nasze promocje, nawet do 40% TANIEJ

Kabiny na miarę

Kabiny na wymiar firmy Radaway

Firma Radaway, będąca cenionym liderem w dziedzinie luksusowych rozwiązań łazienkowych, oferuje swoim klientom nie tylko produkty w gotowych wymiarach, ale również kabiny na miarę. Klient ma możliwość dostosowania wyglądu kabiny i jej wymiaru do indywidualnych preferencji, tworząc niepowtarzalny charakter swojej przestrzeni kąpielowej.Kabiny na wymiar firmy Radaway to synonim doskonałości, jakości i wyjątkowości.

Przy wyborze kabiny na miarę jest kilka istotnych czynników, na które klient powinien zwrócić uwagę, aby upewnić się, że ostatecznie wybierze rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Oto kilka kluczowych kwestii, na które warto zwrócić uwagę:

Wymiar i układ łazienki: Przede wszystkim ważne jest dostosowanie kabiny do dostępnej przestrzeni. Pomiar dokładnych wymiarów i uwzględnienie układu łazienki pozwoli uniknąć problemów z montażem i zapewni optymalne wykorzystanie przestrzeni. Klient może skorzystać z pomiaru dokonywanego przez Certyfikowanego Instalatora Radaway i z promocji „Pomiar gratis” i wydłużonej gwarancji.

  1. Materiały i jakość wykonania: Kabina powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów. Ważna jest również dostępność części zamiennych. Firma Radaway gwarantuje dostępność części do swoich kabin przez10 lat.
  2. Rodzaj drzwi: Kabiny mogą mieć różne rodzaje drzwi:otwierane na zewnątrz, przesuwne, składane, wahadłowe, Walk-in. Wybierz taki rodzaj drzwi, który będzie wygodny w użytkowaniu i nie będzie kolidować z otoczeniem łazienki.
  3. Estetyka i design: Kabina powinna pasować do stylu i charakteru Twojej łazienki. Wybierz wykończenie, kształt i wzornictwo, które będą harmonizować z pozostałą przestrzenią. Firma Radaway powiększyła swoją ofertę kabino modne kolory profili: złoty, złoty szczotkowany, miedziany, miedziany szczotkowany, grafitowy szczotkowany, czarny, biały. Kolor profili kabiny można dopasować do koloru baterii.
  4. Łatwość utrzymania czystości: Zwróć uwagę na to, jak łatwo można utrzymać czystość wewnątrz kabiny. Kabiny Radaway na wymiar posiadają systemantyosadowy, powłokę EasyClean. Jest to powłoka ochronna ułatwiająca czyszczenie kabiny prysznicowej. Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów.
  5. Montaż:Upewnij się, że kabina będzie możliwa do zainstalowania w Twojej łazience. Czasami konieczne jest dostosowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej lub elektrycznej do potrzeb kabiny.

Gwarancja i serwis: Firma Radaway oferuje 3 lata gwarancji na kabiny, a w przypadku montażu przez Certyfikowanego Instalatora Radaway gwarancja wydłuża się aż do 5 lat. Istnieje wsparcie technicznei serwis w razie ewentualnych problemów czy pytań.Ważna jest również dostępność części zamiennych. Firma Radaway gwarantuje dostępność części do swoich kabin przez 10 lat od zaprzestania produkcji danego modelu.

Zwracając uwagę na te kwestie, będziesz miał pewność, że wybierasz kabinę na miarę, która spełni Twoje oczekiwania i dostarczy komfortu oraz satysfakcji przez wiele lat użytkowania.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i wizyty w naszym sklepie.  Posiadamy dużą ekspozycję produktów firmy Radaway oraz pełen wzornik kolorów profili i szkieł kabin oraz brodzików. W naszym sklepie doradzimy przy wyborze i skonfigurujemy kabinę na miarę. Na ekspozycji można zapoznać się z rozwiązaniami technicznymi różnych modeli kabin i brodzików.

Istnieje również możliwość docięcia brodzika z konglomeratu marmurowego do niestandardowych rozmiarów i kształtów. Klient może wykonać to samodzielnie lub zlecić usługę cięcia producentowi.

Kabiny na wymiar firmy Radaway

Kabina wymaga dopasowanych rozmiarów ze względu na spadki na podłodze

Kabina montowana na poddaszu, potrzebne są skosy

Kabina we wnęce z nietypowym sposobem montażu

Kabina na wannie

Ceramika zbyt blisko strefy kąpielowej

Siedzisko w strefie kąpielowej

Nierówne ściany

Mała łazienka, ścianka działowa- szkło kabiny jako lustro

Kabina z grawerem na szkle

Kabina z nadrukiem na szkle

Kabina z wieszakiem na ręcznik

Skorzystaj z promocji

Wykonaj pomiar łazienki przez certyfikowanego instalatora Radaway